ZAPROJEKTOWANE Z MYŚLĄ O JAKOŚCI

Zaprojektowane z myślą o wydajności. Zaprojektowane, aby trwać. Żadna inna zapalniczka nie ma takich zalet jak DJEEP. Unikalny system trzech zbiorników DJEEP zapewnia dłuższą żywotność. Do 4000 zapaleń, to niemal dwukrotnie więcej niż w przeciętnej zapalniczce. Płomień DJEEP jest regulowany, a 110 rygorystycznych kontroli jakości sprawia, że ​​Twój DJEEP zapewnia ogień jeszcze długo po zabraniu go do domu.

Do 4000 zapaleń

To niemal dwukrotnie więcej niż w przeciętnej zapalniczce

Potrójne zabezpieczenie

DJEEP posiada opatentowany mechanizm, który utrudnia uruchomienie zapalniczki przez dzieci, ale jest łatwy w użyciu dla dorosłych

Regulowany płomień

Z łatwością dostosuj płomień do swoich potrzeb, poprawiając ekonomię zużycia gazu i bezpieczeństwo zapalniczki DJEEP

Duży włącznik

Zapalaj komfortowo dzięki dużemu, wygodnemu i wydajnemu przyciskowi

ZAPROJEKTOWANE NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Są zapalniczki, a i są DJEEPy. Nowoczesne, wyrafinowane i zbudowane z myślą o trwałości – DJEEPy mają to wszystko. Niezależnie od tego, czy podróżujesz, tworzysz nastrój na romantyczną randkę, czy po prostu wychodzisz z przyjaciółmi, DJEEP najlepiej rozpala.

JAKOŚĆ

Zapalanie jest lepsze dzięki DJEEP. Został on zaprojektowany tak, aby pasował do Twojej dłoni i stylu życia. Zapalniczki DJEEP są wygodne do trzymania, łatwe do uruchomienia i trwałe.

STYL

Kreuj swój styl z zapalniczką DJEEP. Niezależnie od tego, czy jesteś weekendowym podróżnikiem, profesjonalistą w ciągłym ruchu czy fashionistą, znajdź swój styl DJEEP. 

NASTRÓJ

DJEEP zapala się przy każdej okazji. Bez względu na to, jakie są Twoje plany, DJEEP powinien tam być, aby upewnić się, że spotkanie, wydarzenie lub uroczystość zostaną zapamiętane w dobrym świetle.

BESTSELLER

w NORWEGII, FINLANDII, DANII i na BLISKIM WSCHODZIE

Jesteś zainteresowany współpracą?