W Europie

Nasza firma działa na polskim rynku wyrobów tytoniowych od 2006 roku. Znajdujemy się w czołówce firm specjalizujących się w imporcie, produkcji i dystrybucji cygaretek w Polsce, a od kilku lat również w innych europejskich krajach.

W Holandii i Portugalii palacze znają nasze produkty pod marką RETROS dostępną w różnych aromatach. Ze względu na specyfikę tych rynków są one dostępne w innych niż w Polsce opakowaniach, bo zawierających nie 2 a 4 lub 5 cygaretek z filtrem. I choć nazwa i opakowanie są tam odrobinę inne niż na rodzimym rynku, niezmieniona pozostaje jakość.
RETRO w niemal identycznej formie jak w Polsce jest również dostępne u naszych południowych sąsiadów Słowaków. Tam koneserzy mogą wybierać także spośród 8 aromatów, a opakowania zawierają 2 sztuki cygaretek, co ze względu na niską cenę stawia je na półce produktów impulsowych.

Nasz rozwój międzynarodowy dopiero się rozpoczyna i pracujemy nad dalszą budową dystrybucji cygaretek RETRO zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Pozostajemy w dobrych relacjach z naszymi zagranicznymi kontrahentami i aktywnie poszukujemy nowych m.in. biorąc udział w międzynarodowych targach branży tytoniowej.

 

Dołącz do grona naszych dystrybutorów