O nas


TOPartner to  doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych młodych ludzi działający na polskim rynku od 2006 roku. W tym czasie udział naszych produktów w rynku cygar i cygaretek regularnie rósł sięgając 30 %.

Rok 2012 to nasz intensywny rozwój. W ofercie pojawiła się marka własna cygaretek z filtrem RETRO. Dziś do wyboru klienci mają już 8 doskonałych aromatów w różnych rodzajach opakowań. Dalszy rozwój marki, którą tak bardzo polubili palacze jest dla nas zadaniem priorytetowym.

Sukces własnych marek kontynuujemy, wprowadzjąc w 2015 roku linię bibułek papierosowych. Jest ona odpowiedzią na oczekiwania konsumentów, którym marka RETRO kojarzy się z doskonałą jakością i niską ceną.

Rok 2016 to dla nas kolejny przełom. Nawiązujemy współpracę z zagranicznymi kontrahentami i w 2017 roku RETROS pojawia się na zagranicznych rynkach.  Jest dostępne dla palaczy m.in. w Holandii, Portugalii i Hiszpanii.  

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza. Dużo czasu poświęcamy na rozwój oferowanych przez nas produktów, aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym konsumentom.

Od początku naszego powstania systematycznie współpracujemy z  szeroką grupą odbiorców hurtowych i detalicznych. Naszymi Klientami są zarówno indywidualne podmioty gospodarcze, jak i duże międzynarodowe sieci detaliczne. W kraju posiadamy profesjonalne i doświadczone siły sprzedaży, których głównym zadaniem jest budowa dystrybucji i wzorowych relacji z hurtowniami i punktami sprzedaży detalicznej. Siedziba naszej firmy wraz z zapleczem logistycznym znajduje się w Pabianicach. Tutaj również znajduje się dział sprzedaży i marketingu.

Nasze motto to:

Życie jest za krótkie dla złego palenia, dlatego dajemy Wam to, co najlepsze!

FAKTY

Punkty sprzedaży
4728
Spotkania handlowe
212365
Wypite kawy
11524
Produkty w portfolio
22